הזדמנות השקעה שאסור לפספס באשדוד
אסור לפספס
התמונה להמחשה בלבד

הזדמנות השקעה שאסור לפספס בקרקע באשדוד

דרור קורין נכסים מניביםהדפסה הדפסה

מחיר:
350,000

שטח:
על שמכם בטאבו

תשואה:
גבוהה

מיקום:
אשדוד

הזדמנות השקעה שאסור לפספס בקרקע לדירה עתידית באשדוד – תכנית המצויה כעת בתחילת דרכה. הזדמנות חד פעמית להיכנס במחיר נמוך (350,000 ש"ח) ותקדימי ממש, עם זכות למספר דירות או אפשרות ליהנות בעוד ככל הנראה 8-10 שנים מדירה בשווי ש*עומד היום* סביב 2,000,000 ש"ח בעסקת חלופה מול קבלן ולהבטיח לכם תשואה מדהימה. כך או כך, הרי שהזכות על הקרקע תהיה כנראה שווה הרבה יותר! למה רק דרכנו? אנחנו נלווה אתכם מתחילת העסקה ועד סיומה במקצועיות, וסבלנות.
וכמובן, אנחנו בעצמנו רוכשים מהקרקע ובעלי אינטרס בהצלחת פרויקט!

אין סיכון שהקרקע לא תפשיר? – נעשתה שמאות מסוג "תקן 22", שהינה המחמירה ביותר שיש. בשמאות מציין השמאי שזמן ההפשרה הצפוי לקרקע הוא בין 8-10 שנים מהיום, ובינתיים ערך הקרקע ממשיך לעלות! אשדוד בתהליכי התפתחות קבועים ורמת החיים עולה, ואיתה גם הרווח שלכם!

 

אז לזמן יש צפי, אבל אין עוד סיכונים? – לא! אין עוד סיכונים מעבר לאי התחייבות לגבי זמן ההפשרה שכאמור נקבע על פי תקן השמאות המחמיר ביותר ל-8-10 שנים מהיום. הקרקע פרטית ורשומה בטאבו, ואין תשלומים לדירה וכו'. אתם יכולים להיות רגועים. הקרקע בידכם, ואינכם תלויים באיש!

 

השקעה בקרקע לדירה עתידית באשדוד – מעבר למחיר, ולכך שאין צורך בהשקעת זמן ותשלומים נוספים בכל שאר עסקאות הנדל"ן בתחום הקרקעות יש יזם שיש לו אפשרות לגבות דמי ייזום באופן חודשי או שנתי. אצלנו אין יזם כזה! העסקה מלווה בעו"ד יוסף גיא מוסרי, מהטובים והוותיקים בארץ, מומחה בתחום, ששומר עליכם מרגע הרכישה ועד לרישום הבית המשותף. מתפקידו גם לטפל במכרז קבלנים, היתרים, ליווי בנקאי וכן הלאה עד למוצר המוגמר.

 

מה אפשר לעשות עם הזכות על הקרקע? – יש מגוון אפשרויות. ראשית כל, ערך הקרקע עולה בשנים האחרונות כל הזמן ולכן ערך הקרקע יעלה בפני עצמו. יתרה מכך, כשהקרקע תופשר, הערך יעלה אפילו יותר. אפשרות לדוגמה היא המרת הקרקע שמהווה בסיס ל-3 דירות גדולות על פי יחידות בגודל של 123 מ"ר נטו כולל הממ"ד בדירה מוכנה מקבלן ללא כל עלות נוספת!

 

  • חניות
  • מחסן
  • מושכר
  • חדש/משופץ
דרור קורין

דרור קורין

צרו איתי קשר

  • 0545-646510
  • drorkorine@gmail.com