מדגל Sky Tower

Sky Tower תל אביב – הזדמנות השקעה חד פעמית!

דרור קורין בניינים למכירה, כתבות בלוגהדפסה הדפסה

Sky Tower תל אביב – הזדמנות השקעה חד פעמית!


מגדל Sky Tower תל אביב, הינו חלק אינטגרלי ממתחם העסקים הגדול ביותר שעתיד להיפתח בעיר ללא הפסקה. מתחם זה יכלול 14 מגדלים מפוארים, בני למעלה מ-30 קומות, מרכז בילוי ופנאי חסר תקדים ופיאצה רחבת היקף על שטח של מעל 20 דונם. המגדל הוא הראשון המוצע לשיווק במתחם הנ"ל, ולכם יש הזדמנות חד פעמית וחסרת תקדים לרכוש חלקים ממנו במחירים הנמוכים בהרבה מהמוצע בשוק, דרכנו. חייגו אלינו עוד היום: 054-5646-510 או צרו קשר דרך האתר שלנו.

SkyTower תל אביב - מיקום

SkyTower תל אביב – מיקום

כפי שניתן לראות בתמונה לעיל, מיקום המגדל יוצא דופן! בפינת הרחובות המסגר ויצחק שדה, בלב המגה לוקיישן הפיננסי של תל אביב. מיקום זה הוא המרכזי ביותר בעיר, וקל להגיע למגדל בכל דרכי התחבורה השונות:

  • מנהרה לכניסה ישירה לחניון המגדל והמתחם החדש שיוקם
  • טבעת תחבורתית שעוטפת את המתחם מכלל צירי התנועה הסובבים אותו
  • נגישות וקרבה לקווים ציבוריים רבים, להגעה מיטבית דרך תחבורה ציבורית מכל רחבי הארץ
  • נגישות לכלל נותני השירותים הקיימים במתחם

אדריכלות מדויקת – מגדל Sky Tower תל אביב הוא מגדל שעתיד להתנשא לגובה של כ-31 קומות. כמו כן, הוא ללא עוררין סמל של תכנון קפדני ועדכני ונוחות מרבית. על תכנון הפרויקט היה אמון משרד האדריכלים הישראלי-בינלאומי המוביל יסקי מור סיוון שהיה אמון בעבר על פרויקטים רבים בהם: מגדלי אקירוב, מגדלי עזריאלי, מגדל אלקטרה, מגדל צ'מפיון, מגדל האופרה, מגדלי YOO ועוד.

  • 11 מעליות מהירות מהחדשות בעולם
  • לובי המתנשא לגובה של 10 מטרים מעוצב, יוקרתי ומרשים
  • מפרט טכני מהגבוהים שנראו בארץ
  • בנייה ירוקה ונוף פנורמי עוצר נשימה
  • מרפסות שמש קומתיות וקירות מיוחדים
משרדים מהיפים בעולם, עם נוף פנורמי נשקף חסר תקדים

משרדי Sky Tower תל אביב, מהיפים בעולם, עם נוף פנורמי נשקף חסר תקדים

לובי מרשים, אבטחה איתנה והמערכות הטכנולוגיות המובילות בעולם – בכניסה לבניין יהיה לובי כפול, מפואר, בגובה של כ-10 מטרים. הלובי מחופה בשיש איטלקי מרהיב, עמודים מעוצבים אשר מעניקים תחושה של עוצמה ויוקרה. כמו כן, תהיה מערכת אבטחה מתקדמת וביומטרית, מערכות מעקב וצילום ומוקד אבטחה משוכלל לשמירה על אבטחת המגדל 24/7. כמו כן, מערכות המיזוג, החשמל וכל היוצא בזאת הן המערכות המתקדמות בעולם.

לובי מגדל Sky Tower תל אביב

לובי מגדל Sky Tower תל אביב

מה אנו מציעים לכם? – משרדים בקומות 5 עד 19, בעלות של החל מכ-10,900 ש"ח למטר. נמוך מהממוצע המקומי, וודאי נמוך בהתאם לתמורה יוצאת הדופן שאתם מקבלים. לפרטים נוספים: 054-5646-510

על המגדל ברחבי הרשת וביוטיוב: לינק – 1, לינק –2